سوالات متداول

پرسش ها و سوالات متداول در مورد خدمات سایت

برای ثبت سفارش در سایت لازم است که ابتدا وارد «پنل کاربری» شوید. برای این منظور بر روی لینک «ورود به سایت» در بالای صفحات سایت کلیک نمایید. اگر هنوز در سایت ثبت نام نکرده‌اید می‌توانید با کلیک بر روی دکمه «عضویت» در سایت ثبت نام نمایید. (ورود به سایت / عضویت)

پس از ورود به سایت روی دکمه «ثبت سفارش جدید» کلیک نموده و بر اساس نوع پروژه خود، با وارد کردن مشخصات خواسته شده، سفارش خود را ثبت نمایید.

پس از اینکه سفارش شما انجام شد، سفارش شما در «پنل کاربری» در وضعیت «تکمیل شد» قرار می‌گیرد. لینک دانلود پروژه خود را می‌توانید در قسمت «لیست سفارش‌ها» و در صفحه سفارش مربوطه مشاهده و دانلود نمایید.

در صورتی که نیاز پیدا کنید سوالی بپرسید و یا توضیحی را به مسئولین سایت منتقل کنید، می‌توانید در پنل کاربری در قسمت پشتیبانی روی دکمه «ارسال تیکت جدید» کلید نموده و پیام خود را ارسال کنید و از همان طریق پیگیر دریافت پاسخ خود باشید. از طریق تلفن نیز پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

شما می توانید تا 48 ساعت پس از آماده شدن سفارش درخواست ویرایش و یا هرگونه شکایت و اعتراض خود را ارسال نمایید تا مورد بررسی قرار گیرد. همچنین می‌توانید در این مدت درخواست مرجوعی سفارش خودتان را بدهید که پس از بررسی توسط هیئت داوران کل مبلغ سفارش به شما برگردانده می‌شود یا در صورت تمایل به کارشناس دیگری برای انجام مجدد سپرده می‌شود.

جهت مرجوع کردن سفارش کافی است از طریق بخش پشتیبانی اعتراض خود را برایمان ارسال نمایید تا توسط تیم ارزیابی بررسی گردد و در صورت تایید، کل مبلغ به شما مرجوع خواهد شد، لازم به ذکر است که اعتراضاتی که در مدت تعیین شده انجام نپذیرد (48 ساعت) قابل بررسی نیستند چراکه پس از مهلت مذکور با کارشناس پروژه تسویه حساب انجام می‌شود.

قیمت‌گذاری سفارش‌ها بر اساس پارامترهای مختلفی نظیر تعداد کلمات، زبان مبدا و مقصد، زمان تحویل سفارش، سطح کیفی و زمینه سفارش به صورت دقیق و کارشناسی شده انجام می‌شود تا هیچگونه هزینه اضافی به کاربران تحمیل نگردد. برای مشاهده هزینه دقیق سفارش خود می‌توانید پروژه خود را ثبت نمایید تا در کوتاه‌ترین زمان و به صورت رایگان قیمت‌گذاری گردد.

در سفارش‌های فوری زمان تحویل نصف و دستمزد 2 برابر می‌شود. برای رفاه حال مشتریان، حالت نیمه‌فوری نیز در نظر گرفته شده است که زمان تحویل در آن حدود 30 درصد کاهش پیدا می‌کند.

خیر به هیچ وجه. ما همواره خود را متعهد به تحویل سفارشات با بهترین کیفیت می‌دانیم و سرعت تحویل پروژه تفاوتی در کیفیت کار ایجاد نخواهد کرد.

این نوع تخفیف بر اساس حجم پروژه و بر اساس الگوریتم‌های از پیش تعیین شده به صورت اتوماتیک به کلیه سفارشات اعمال گردیده و میزان تخفیف اعمال شده در صفحه سفارش نمایش داده می‌شود.

وقتی سفارش شما قیمت‌گذاری گردید و در وضعیت «منتظر پرداخت» قرار گرفت، می‌توانید با کلیک بر روی دکمه پرداخت و تایید مشخصات پروژه، وارد صفحه پرداخت آنلاین شوید. بعد از وارد کردن مشخصات خواسته شده، چنانچه مشکلی از نظر اعتبار حساب و مشخصات کارت شما وجود نداشته باشد پرداخت انجام شده و شما دوباره به سایت ایران پروژه هدایت می‌شوید. در این مرحله سفارش شما در وضعیت «در حال انجام» قرار خواهد گرفت.

با توجه به اینکه در مرحله پرداخت شما به درگاه پرداخت بانک ارجاع می‌شوید، کلیه مباحث امنیتی به درگاه پرداخت اینترنتی بانک مربوط است و توسط بانک و سیستم پرداخت شاپرک تضمین می‌گردد.

توسط کلیه کارت‌های عضو شتاب امکان پرداخت اینترنتی فرآهم می‌باشد.

بله این امکان فرآهم می‌باشد. کافی است هزینه سفارش خود را به شماره حساب و شماره کارت بانکی ارائه شده در صفحه «شماره حساب‌ها» واریز نمایید و سپس تصویر فیش پرداختی و یا مشخصات پرداخت را به بخش پشتیبانی اعلام نمایید تا بر روی سفارش شما اعمال گردد.

بله. چنانچه قبلاً سفارشی توسط کارشناس خاصی انجام شده و شما قصد دارید پروژه جدید خود را نیز به همان کارشناس ارسال نمایید تا انجام شود، می‌توانید «کد همکار» را در صفحه ثبت سفارش وارد نمایید تا پروژه به همان کارشناس ارجاع داده شود.

بله. شما در هر زمانی می‌توانید با ارسال تیکت پشتیبانی، با کارشناس انجام پروژه در ارتباط باشید و سوالات و درخواست‌های خود را مطرح نمایید.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به «صفحه راهنما» مراجعه نمایید و یا از طریق شماره بخش پشتیبانی در پنل کاربری و شماره تماس‌های ارائه شده با ما ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید از طریق اطلاعات مندرج در صفحه تماس با ما، در پیام‌رسان‌های گروهی با ما در ارتباط باشید.