قوانین و مقررات

پیش از استفاده از خدمات شرایط و ضوابط را مطالعه کنید

پیش از ادامه کار و استفاده از خدمات متنوع سایت ترجمه، نیاز است تا شرایط و ضوابط را مطالعه کنید و از محتوای آن آگاهی داشته باشید.

الف - مقدمه

این شرایط درمورد هر کدام از خدمات ارائه شده و هر کدام از سفارش‌های کاربر صدق می‌کند.

هر سفارشی که توسط کاربر داده می‌شود بدین مفهوم است که کاربر تمام بندهای شرایط و ضوابط را کاملا درک کرده است.

ب - شرایط عمومی

یک قرارداد زمانی منعقد می‌شود که کاربر سفارش خود را در وب سایت ثبت و مبلغ سفارش را پرداخت نماید.

سایت ترجمه تخمینی از هزینه و زمان مورد انتظار انجام سفارش را در اختیار کاربر قرار می‌دهد اما بدیهیست زمان و هزینه نهایی انجام سفارش در زمان پرداخت به کاربر اعلام خواهد گردید و تعهدی در قبال انجام کار در زمان و قیمت تخمینی وجود نخواهد داشت.

مبلغ، کیفیت و زمان تحویل‌دهی سفارش به کاربر اطلاع داده خواهد شد.

سایت ترجمه در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان‌ها از سوی کاربر مسئولیتی نخواهد داشت.

سایت ترجمه دسترسی مداوم و بی وقفه به وب سایت را متضمن نمی‌شود.

با توجه به فراهم آمدن ابزارهای مختلف ارتباط کاربر با کارشناس پروژه در وب سایت (ارسال فایل راهنما، سیستم پشتیبانی، ارسال تیکت و توضیحات کاربر) ایجاد هرگونه ارتباط خارج از محدوده وب سایت و یا ارسال اطلاعات تماس در موارد قبل در وب سایت از کاربر به کارشناس پروژه که باعث شناسایی کاربر گردد، موجب سلب مسئولیت در قبال سفارش‌های کاربر می‌شود.

ج - لغو، مرجوعی و خدمات پس از فروش

سایت ترجمه می‌تواند طبق صلاحدید خود هر گونه قرارداد را با یک اعلان لغو نماید. این اعلان می‌تواند به‌صورت ایمیل، سیستم پیغام گذاری، تلفن، فکس و ... باشد. در صورتی که یک قرارداد از سوی سایت ترجمه لغو گردد کل مبلغ آن سفارش را به کاربر باز خواهد گرداند.

در صورت وقوع تاخیر در انجام قرارداد از سوی سایت ترجمه، کاربر می‌تواند منتظر اتمام کار بماند و در غیر این صورت مبلغ پرداخت شده به او برگردانده شده و پروژه به او ارائه نمی‌شود.

سایت ترجمه مسئولیتی درباره خسارات (مالی، جانی و...) ناشی از تاخیر در انجام قرارداد نخواهد داشت.

سایت ترجمه مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه مواردی خارج از اختیار نظیر وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا، خرابی در هاستینگ و ... باشد، نخواهد داشت.

سایت ترجمه حق دارد تا هر یک یا تمامی خدمات خود را طبق صلاحدید و بدون اطلاع رسانی فراگیر تعلیق، قطع و یا دچار تغییر کند. کاربران می‌توانند به موارد پیشین اعتراض کنند و سایت ترجمه ملزم است تمام هزینه پرداختی و اعتبارها را فقط برای خدمات انجام نگرفته به کاربر بازگرداند. در مواردی که بخش‌هایی از خدمات برای سفارش تکمیل شده است، مبلغ بازگردانده شده برای باقیمانده خدمات خواهد بود.

در صورتی که کاربر نسبت به کیفیت سفارش تحویلی اعتراض داشته باشد، این اعتراض توسط تیم سردبیری مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورتی تایید تیم سردبیری نسبت به بازپزداخت هزینه سفارش به کاربر توافق می‌گردد.

سایت ترجمه متعهد می‌گردد به در صورت درخواست مورد تایید کاربر درباره انجام ویرایش ظرف 72 ساعت از تحویل سفارش اقدام کند.

د- حفظ اطلاعات، محرمانگی و حق مولف

کلیه همکاران، کارمندان و مدیران ملزم به حفظ اطلاعات موجود در سفارش کاربر هستند.

سایت ترجمه در ارتباط با محتوای سفارش هیچ گونه بررسی انجام نمی‌دهد و کلیه مسئولیت‌های مرتبط با محتوای سفارش نظیر مغایرت با شعائر دینی، اخلاقی و عرفی جامعه، افشای اطلاعات محرمانه اشخاص حقیقی یا حقوقی و هرگونه مطلبی که تهیه و نشر آن برخلاف قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، به عهده کاربر است.

کلیه حقوق محتوای وب سایت شامل متن‌ها، تصاویر، تبلیغات، پیوندها و ویدئوها متعلق به سایت ترجمه است و کاربر تحت هیچ شرایطی مجاز به تغییر، فروش، کپی‌برداری یا به اشتراک گذاشتن هیچ بخشی از محتویات وب سایت نیست.